کاشت ابرو در اصفهان
بهترین درمان گودی زیر چشم با افزایش سن
داشتن پوست زیبا
ضد آفتاب مناسب
سریعترین راه حجم دهی گونه
چگونه پوست دست جوانتر و شادابتری داشته باشیم؟
بهداشت ، استخر ، تابستان

بهترین راه برای داشتن ابروی دلخواه

ابرویی دلخواه با کاشت ابرو

ابرو یکی از مهمترین بخشهای چهره است که علاوه بر بیان حالات چهره نظیر خشم، شادی ،تعجب از شادی و طراوت چهره حکایت میکند.ابروهای افتاده ، بیحالت و تو خالی از نفوذ نگاه و زیبایی چهره میکاهند و نگاهی خسته و بی روح ایجاد میکنند و سن فرد را بالاتر از انچه هست نشان میدهد.

با عنایت به مسایل فوق، بشر از دیر باز تمایل به پرپشت نشان دادن ابرویا تغییر فرم ابروها با استفاده از روشهایی مانند مداد یا رنگ کردن ابروها داشته است . بدلیل موقتی بودن این روشها به تدریج، تاتو که روشی ماندگار تر است جایگزین روشهای قبل شد . درحالیکه یکی از ایرادهای روش تاتو ، کم رنگ شدن ان در طی زمان است. ضمنا افراد اکثرا بدلیل تغییر سلیقه، تمایل به تغییر فرم ابروی تاتو شده پیدا میکند که عملا این امر با توجه به سایه ی رنگ باقیمانده غیرممکن خواهد بود ، و نهایتا پس از اعمال سلیقه و دستکاری های متعدد چندین ابرو در چهره فرد نمای نا خوشایندی ایجاد میکند . یکی دیگر از ایراد های اساسی تاتو، تحریک ابرو به ریزش است که در تکرارهای بعدی تاتو عملا ابروی فرد به طور نسبی یا کامل از بین میرود. علاوه بر مسائل فوق باید یاد اور شوم که انجام تاتو در مکان های غیر استریل خطر انتقال بیماریها از جمله ایدز و هپاتیت را به همراه خواهد داشت .با توجه به مسائل فوق امروزه بهترین روش برای فرم دادن ابرو و پرپشت کردن ان کاشت ابرو میباشد که فرد را ازسالها درگیری با تاتو و معضلات ان دور میکند.

درکاشت ابرو بیماریهای همراه فرد بررسی شده ومحل بانک مو وپوست ناحیه ایرو از نظر مناسب بودن برای کاشت ابرو بررسی می شود.بانک مومنظور ناحیه ای ازپشت سر است که مناسبترین موها برای کاشت ابرو را دارد.

در روش کاشت ابرو، موی مورد نیاز از پشت سریا کنار گوش با روش FITیا FUT ( برداشت دانه دانه یا برداشت برش ازپوست سر) انجام میگیرد.سپس طراحی ابرو به فرم دلخواه و متناسب با چهره ، صورت میگیرد. موها تک تک در محل مورد نظربا توجه به جهت های ابروی فرد کاشته میشوند و در نهایت پس از چند ماه، فرد به راحتی ابروی پرپشت با طرح دلخواه دست می باید که قابلیت فرم دهی دارد.معمولا حدود هشت ماه پس از کاشت ابرو ،ابرو به فرم دلخواه می رسد.

در صورتی که تمایل به کاشت ابرودر اصفهان دارید؛کلینیک پوست ،مو،زیبایی دکتر هما فاتحی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.در صورتی که درشهری غیر از اصفهان ساکن هستید،جهت کاشت ابرو قبل از مراجعه می توانید با ارسال نمونه عکس خود مشاوره لازم را دریافت نمایید.جهت اطلاع ازنحوه مشاوره وارسال عکس برای کاشت ابرو دراصفهان با تلفن 09135116500تماس حاصل فرمایید


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :