دکتر هما فاتحی

پوست و مو


ساعات کاری

رزرو نوبت تلفنی

بهترین راه برای داشتن ابروی دلخواه

ابرویی دلخواه با کاشت ابرو

ابرو یکی از مهمترین بخشهای چهره است که علاوه بر بیان حالات چهره نظیر خشم، شادی ،تعجب از شادی و طراوت چهره حکایت میکند.ابروهای افتاده ، بیحالت و تو خالی از نفوذ نگاه و زیبایی چهره میکاهند و نگاهی خسته و بی روح ایجاد میکنند و سن فرد را بالاتر از انچه هست نشان میدهد.

با عنایت به مسایل فوق، بشر از دیر باز تمایل به پرپشت نشان دادن ابرویا تغییر فرم ابروها با استفاده از روشهایی مانند مداد یا رنگ کردن ابروها داشته است . بدلیل موقتی بودن این روشها به تدریج، تاتو که روشی ماندگار تر است جایگزین روشهای قبل شد . درحالیکه یکی از ایرادهای روش تاتو ، کم رنگ شدن ان در طی زمان است. ضمنا افراد اکثرا بدلیل تغییر سلیقه، تمایل به تغییر فرم ابروی تاتو شده پیدا میکند که عملا این امر با توجه به سایه ی رنگ باقیمانده غیرممکن خواهد بود ، و نهایتا پس از اعمال سلیقه و دستکاری های متعدد چندین ابرو در چهره فرد نمای نا خوشایندی ایجاد میکند . یکی دیگر از ایراد های اساسی تاتو، تحریک ابرو به ریزش است که در تکرارهای بعدی تاتو عملا ابروی فرد به طور نسبی یا کامل از بین میرود. علاوه بر مسائل فوق باید یاد اور شوم که انجام تاتو در مکان های غیر استریل خطر انتقال بیماریها از جمله ایدز و هپاتیت را به همراه خواهد داشت .با توجه به مسائل فوق امروزه بهترین روش برای فرم دادن ابرو و پرپشت کردن ان کاشت ابرو میباشد که فرد را ازسالها درگیری با تاتو و معضلات ان دور میکند.

در روش کاشت ابرو، موی مورد نیاز از پشت سریا کنار گوش با روش FITیا FUT ( برداشت دانه دانه یا برداشت برش ازپوست سر) انجام میگیرد.سپس طراحی ابرو به فرم دلخواه و متناسب با چهره ، صورت میگیرد. موها تک تک در محل مورد نظربا توجه به جهت های ابروی فرد کاشته میشوند و در نهایت پس از چند ماه، فرد به راحتی ابروی پرپشت با طرح دلخواه دست می باید که قابلیت فرم دهی دارد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب داروخانه سپاهان ، ساختمان سپاهان یک ، طبقه3
تلفن : 32245018 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
میکرونیدلینگ ابر ابزار نکته ای مهم برای سلامت چشنحوه ارایش با ضد افتابپکیج های درمانی اسکار اکآدرس مطب و ساعات حضور پزشبیوگرافیبرای درمان لاغری صورت انخدمات مطبزمان مناسب جوانسازیمقالاتاخرین مقالاتدانستنیها ی روزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر