تزریق ژل وچربی در شقیقه در اصفهان
ضد آفتاب مناسب
فرم چانه در زیبایی
سریعترین راه حجم دهی گونه
داشتن پوست زیبا
چگونه پوست دست جوانتر و شادابتری داشته باشیم؟
بهترین درمان گودی زیر چشم با افزایش سن

حجم دهی شقیقه آری یا نه ؟

یکی از بخش هایی که در زیبایی وجوانسازی صورت تاثیر قابل ملاحظه ای دارد شقیقه های تو پر است .این مطلب با نگاه به چهره های لاغر که شقیقه های گود رفته دارند و تاثیر نا مطلوب آن بر زیبایی بیشترمشخص میشود نوشته شده است.
ناحیه شقیقه دراثر رژیمهای لاغری ویا افزایش سن بتدریج خالی می شود واین امر چهره را نازیبا می کند. پرکردن شقیقه به همخوانی گونه با کنار خارجی صورت و یکدست شدن چهره کمک میکند .

پر کردن شقیقه به دو روش میسر است :
- تزریق ژل در شقیقه
- تزریق چربی در شقیقه

در تزریق ژل در شقیقه با استفاده از فیلر های اسید هیالورونیک ناحیه شقیقه پر میشود . در تزریق ژل درشقیقه این امر با استفاده از بی حسی موضعی و اندکی بی حسی تزریقی و در عرض چند دقیقه ممکن است .
در تزریق چربی درشقیقه معمولا به قصد همخوانی با بقیه صورت و همراه با تزریق گونه در صورت لزوم تزریق در ناحیه شقیقه نیز انجام خواهد شد و مجموع این دو تزریق ، حالت محدب وانحنای زیبایی در کنار خارجی گونه ایجاد می کند.

ما در تزریق چربی در شقیقه قابلیت تزریق حجم های بیشتر از فیلر در ناحیه شقیقه داریم و این کار معمولا طی 2- 3 جلسه نتیجه دلخواه را حاصل خواهد کرد.
جهت تزریق چربی در شقیقه معمولا برداشت از محلهایی مانند کنار خارجی ران یا پهلو انجام میشود . ابتدا در این محلها سرم حاوی ماده بی حسی تزریق میشود سپس چربی جدا سازی شده برداشت می گردد .( در مقاله تزریق چربی توضیحات کامل داده شده است)

در صورت در نواحی مد نظر بی حسی موضعی تزریق میشود و تزریق چربی در شقیقه با دقت و حوصله در محل های مورد نظر انجام میگردد. این فرایند 2- 4 ساعت به طول می انجامد . تزریق چربی در شقیقه با توجه به حجم زیاد قابل تزریق و هزینه مناسب ،برای حجم دهی صورت روشی به صرفه و با توجه به تامین مواد اولیه از بدن ایجاد حساسیت نخواهد کرد

- آنچه در مورد تزریق چربی باید بدانیم

- iبهترین درمان لاغری صورت چیست؟

پکیج درمانی گودی زیر چشم

پاسخ به پرسشهای رایج در مورد تزریق چربی


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :