بوتاکس در اصفهان
چگونه پوست دست جوانتر و شادابتری داشته باشیم؟
آفتاب سوختگی
بهترین درمان گودی زیر چشم با افزایش سن
بهداشت ، استخر ، تابستان
داشتن پوست زیبا
سریعترین راه حجم دهی گونه

همه چیز درباره بوتاکس

همه چیز درباره بوتاکس
1. نحوه عملکرد بوتاکس
2. افراد و سن مناسب تزریق بوتاکس
3. انواع بوتاکس موجود دربازارومدت ماندگاری تاثیر بوتاکس
4. قیمت تزریق بوتاکس
5.انتخاب پزشک ومرکز درمانی جهت تزریق بوتاکس
6. زمان مناسب برای تزریق بوتاکس
7. موارد منع تزریق بوتاکس
8. عوارض بوتاکس
9.مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس

نحوه عملکرد بوتاکس :
بوتاکس نوعی پروتئین است که با اثر روی عضلات محل تزریق مانع از انقباض آنها بطور موقت می شود.بنابراین شما در طی مدت تاثیر بوتاکس قادر به انقباض عضلات خط اخم نخواهید بود.این امر مانع از ایجاد یا تشدید خطوط این ناحیه خواهد شد.البته در صورتی که قبل از تزریق خطوطی درمحل دیده می شود وبه اصطلاح خطوط روی صورت شما جا انداخته ؛معمولا علاوه بر تزریق بوتاکس نیاز به سایر روشها مانند لیزر ،ساب سیژن ویا تزریق فیلر نیز خواهد بود.البته یکی از کاربردهای بوتاکس کاهش تعریق می باشد که بعنوان مثال در درمان تعریق بیش از حد زیر بغل کاربرد دارد.بوتاکس در درمان براکسیسم یا فشردن بیش از حد دندانها در خواب نیز استفاده می شود.

افراد وسن مناسب تزریق بوتاکس:
اینکه شما نیاز به تزریق بوتاکس دارید یا خیر با معاینه ومشاوره اولیه مشخص می گردد.در صورتی که تمایل به تزریق بوتاکس دراصفهان دارید کلینیک پوست ومو دکتر هما فاتحی واقع در قطب درمانی شهر اصفهان این خدمت را به شما ارائه می دهد.مشاوره ابتدایی جهت کاربران سایت رایگان بوده وهزینه ای در بر ندارد.در مورد عزیزان ساکن در سایر نقاط که تمایل به تزریق بوتاکس در اصفهان دارند،مشاوره از طریق شبکه های اجتماعی اعلام شده در سایت وبدون هزینه خواهد بود.

سن مناسب تزریق بوتاکس معمولا بالای 18سال می باشد.البته در مقاصد غیر زیبایی وبه منظور درمان در سنین کمتر نیز استفاده می شود.

انواع بوتاکس موجود دربازار
بوتاکس در انواع متعددی در بازار موجود می باشد.بوتا کسهای دیسپورت، نورونوکس ،مصپورت وزئومین بوتاکسهای دارای مجوز تزریق بوده وتزریق آنها بلا مانع است.
بوتاکس دیسپورت تولید کشور انگلستان بوده واز قدیمی ترین بوتاکسهای موجود در بازار است وبین دو تا چهار ماه ماندگاری دارد.
بوتاکس نورونوکس تولید کشور کره بوده وبین دو تا چهار ماه ماندگار است.
بوتاکس زئومین تولید کشور آلمان بوده ودر افراد با آلرزیهای شدید توصیه می شود.
بوتاکس مصپورت تولید ایران است ونسبت به انواع فوق قدرت وماندگاری بالاتری دارد.
بوتاکسهای تولید چین که به نام کانادایی خوانده می شوند وانواع متعدد دارند به نامهایی مانند درماتوکس ،کنیتوکس و...در بازار وجود دارند.این بوتاکسها استانداردنیستند وگاها بسیار قوی وبا ماندگاری بسیار طولانی هستند وگاه بسیار ضعیف می باشند.ایراد بسیار بزرگ این بوتاکسهای فاقد مجوز احتمال بالای حساسیت می باشد.

قیمت تزریق بوتاکس:
قیمت تزریق بوتاکس بسته به مارک تزریق شده وتعداد محلهای تزریق ودوز داروی مورد استفاده دارد.در نظر داشته باشید که شاید شما جهت تزریق بوتاکسهای مجوزدار هزینه بیشتری بپردازید،اما با این کار سلامت خود را بیمه کرده اید.

انتخاب پزشک ومرکز درمانی مناسب جهت تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس راصرفا نزد پزشک انجام دهید،پزشکانی که اموزش لازم را دراین زمینه دیده باشند واز تجربه ومهارت کافی دراین زمینه برخوردار باشند.مطمئن باشید که صرفا چهت تزریق بوتاکس برای شما از انواع مجوزدار استفاده می شود.درصورتی که تمایل به تزریق بوتاکس در اصفهان دارید ،کلینیک پوست ومو دکتر هما فاتحی با سالها تجربه در این زمینه ،بوتاکس را به شما ارائه خواهد داد.ضمنا در صورتی که تمایل به انجام همزمان چند کار زیبایی بهمراه بوتاکس دارید،در کلینیک ما این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

زمان مناسب برای تزریق بوتاکس:
زمان مناسب برای تزریق بوتاکس قبل از ایجاد خطوط حاصل از انقباض روی صورت است.زمان تکرار تزریق بوتاکس یکماه پس از بازگشت مجدد قدرت انقباض در عضلات خواهد بود .

موارد منع تزریق بوتاکس:
-افرادی که سابقه فلج عضلانی ومیوپاتی در محلهای تزریق یا بیماریهایی نظیر میاستنی گراو دارند.
-بارداری
-عفونت فعال در محل تزریق
-مصرف داروهای آمینوگلیکوزید طی یکهفته قبل بوتاکس

عوارض تزریق بوتاکس:
پس از تزریق بوتاکس عوارضی نظیر سردرد،اشکریزش ممکن است رخ دهد که موقت خواهد بود.
ندرتا عوارضی مانند افتادگی پلک در اثر بوتاکس ممکن است اتفاق بیافتد که با داروهای استاندارد به احتمال بسیار کم رخ می دهد وموقت خواهد بود.

مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس:
بعد از تزریق بوتاکس تا 6 ساعت خم نشوید،دراز نکشید وصورت را نشویید.دروضعیت نیمه نشسته باقی بمانید.تا دو روز بعد از تزریق بوتاکس ازورزشهای سنگین وپاورلیفتینگ بپرهیزید.از تماس هرگونه حرارت اعم از سونا ،جکوزی، لیزروسشوار در محل تزریق اکیدا تا دو هفته خودداری کنید.تا یکهفته از وارد کردن فشار در محل تزریق خودداری کنید.تا 6 ساعت بعد از بوتاکس در عضلات این ناحیه حرکات لازم بنا به توصیه پزشکتان مانند اخم کردن وبالابردن ابروها را هر ساعت دو بار انجام دهید.

تزریق بوتاکس در اصفهان را درکلینیک پوست و مو دکتر هما فاتحی در شرایط ایده آل تجربه کنید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 309
تلفن : 32245018 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :